Hojení rány po extrakci osmiček

Hojení rány po extrakci osmiček

NikolKov  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, v pondělí jsem byla na extrakci osmiček a rána nyní vypadá takto. Nejsem si jistá, zda ta otevřená dáseň je v pořádku. Bolesti ani otok však nemám. Mám s tím běžet k zubaři, nebo je to v pořádku?
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezky to zašili, pokud to nebolí a je to v klidu, tak bych nikam neběhal. Kdyby to začalo bolet, tak by začala alveolitida a to by Vám lékař pomohl.
Eva  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mohu se zeptat?jsem třetí tyden po extrakci osmičky vlevo dole,za sedmičkou mi zůstala velká dira ve které se mi drží zbytky jídla,bylo to špatně zašito?jsem z toho dost nešťastná a nevím co s tím,děkuji

Reakce na Eva

Miko  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, je to sice rok, co jste po extrakci, ale zeptám se. Mam ten samý problém, dokonce vytržený tentýž zub na stejném místě, a díru tam mám po třech týdnech taky. Za jak dlouho se vám ta díra zacelila?

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí