Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak dlouho se hojí náročnější trhání zubů? - Stomatochirurgie - Diskuze

Jak dlouho se hojí náročnější trhání zubů?

Jak dlouho se hojí náročnější trhání zubů?

renkli  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jak dlouho se hojí a jak dlouhá je bolest po komplikovaném vytržení zubu? Před třemi týdny mi trhali 6 to proběhlo v pohodě. Pak mi trhali 7 kvůli zlomenému kořenu a ze 6 vytáhli kousek asi odštěpek z kosti. Trhání 7 bylo komplikované, došlo k narušení boční dutiny a bylo nutné odeslání na chirurgii kde mi byla provedena i plastika kvůli poškození a protože 8 neměla na čem držet tak i tu vytrhli. Je možné že mě to po týdnu ještě pobolívá? Jak dlouho u takového zákroku trvá hojení? Dobrala jsem atb, na kontrole mi bylo řečeno že rána je klidná a vše vypadá v pořádku. Děkuji předem za odpověď.

MUDr. Vladan Vondráček  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 6 odpovědí
Dobrý den,
bolest po extrakcích je u každého individuální.
Určitě je normální, že to ještě "cítíte" týden po takovém výkonu. Pokud dopadlo na kontrole vše v pořádku, tak se není čeho obávat.
renkli  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď :-)

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí