Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Komplikace po extrakci osmičky - Stomatochirurgie - Diskuze

Komplikace po extrakci osmičky

Komplikace po extrakci osmičky

Amálie  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, před 3 týdny jsem podstoupila chirurgickou extrakci osmičky. Zub měl velmi dlouhé srostlé kořeny, trvalo 1 hodinu, než se ho podařilo na několik kusů vyprostit. Rána mi byla zašita, dostala jsem ATB a léky na bolest. Po 14 dnech, kdy rána pomalu splaskla, se na místě těsně vedle dásně otevřela hluboká díra až ke kosti. V tomto místě steh vůbec nebyl, ostatní stehy, které byly okolo, stále držely. Mám pocit, že to tam prostě nebylo dostatečně zašito, asi to nebylo vidět, jak to bylo oteklé a rozřezané. Bolestí jsem nevydržela jela k zubaři, aby ránu zkontroloval. Léčení rány (hluboké díry, ve které se neustále drží zbytky potravy) probíhá konzervativně již 5 den, výplachy, gely, otevřená rána. Ráda bych se zeptala, zda je možné a případně vhodné ránu vyplnit nějakým vhodným materiálem a zašít. Představa, že budu mít v puse 3 měsíce díru, kterou nebudu moci vyčistit, mě trochu děsí. Děkuji za Váš čas a odpověď. Radka

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí