Nesnesitelná bolest po trhání osmičky

Nesnesitelná bolest po trhání osmičky

hannka  |  návštěvník
Dobrý den, chtela bych se zeptat kolik stojí trhani osmičky v soukromé ordinaci ? Mám po vytržení obou osmiček dole, u první byl zánět dostala jsem antib. a za dva dny byl zub vytržen a u druhé zánět nebyl, ale mám větší bolesti po vytržení , bolest mi postupuje od ucha az do hlavy . Při znecitlivujici injekci mě přišlo jak kdyby mi byl zasažen nerv , protože bolest velká při podání co při prvním znecitliveni u první stoličky jsem neměla . Víc mi mrtvilo spis ucho a část k uchu než směrem k bradě jak při prvním trhaní. Nemohl se třeba zasáhnout trojklanný nerv ? Mám tři dny od vytržení a bez prášku proti bolesti nemůžu fungovat zvlášť když se predklonim cítím hrozny tlak v místě vytržení . Nebo nemůže se tam tvořit suché lůžko ? Děkuji za odpověď .
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Máte typický příznaky zánětu extrakčního lůžka (asi suché lůžko, ale možná i infekční komplikace). Pomoc je jasná- buď ránu několik dnů den co den drénovat s anastetickým roztokem a antibiotiky, aby bylo méně bolestia rána se zahojila rychleji. Lépe, reoperovat a po problémech je obvykle velmi rychle. Pro Vaše lékaře by vyřešení neměl být problém.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí