Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Neustálá bolest dásní a zubů tři měsíce po vytržení osmičky - Stomatochirurgie - Diskuze

Neustálá bolest dásní a zubů tři měsíce po vytržení osmičky

Neustálá bolest dásní a zubů tři měsíce po vytržení osmičky

Tomáš  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Dobrý den, jsem asi tři měsíce po vytržení osmičky vlevo dole. Poslední měsíc mě bolí díra po vytrženém zubu a bolest putuje dásněmi i zuby až do dvojky vlevo dole. Trojku mám mrtvou a bez nervů asi rok a půl. Není to nijak hrozná bolest, ale za to vytrvalá. Není den, abych měl klid. Ke své zubařce jezdím pořád s tím, že mě to bolí, ale nic nenašla. Podle rentgenu je trojka vyplněna v pořádku, na studené, teplé, ani na poklep zub nereaguje. Dvojka je zdravá. Zubařka zkoušela celou spodní stranu, ale prostě nic nenašla. Od čeho může být ta bolest? Od zarůstající díry? Pokud se najím nebo napiji, na chvíli bolest přejde ale pak to zase začne bolet. Prosím o radu, už jsem z toho zoufalý.
Maja93  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste dopadl? Vo problémy způsobovalo? Mám to samé, ale už půl roku.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí