Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Přemístění zubu osmičky na místo šestky - Stomatochirurgie - Diskuze

Přemístění zubu osmičky na místo šestky

Přemístění zubu osmičky na místo šestky

KaTo  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, dnes jsem byla na zubní klinice, kde mi byla provedena extrakce zubu. Je to šestka vlevo dole. Pan zubař mi poté navrhl, jestli bych nechtěla přemístit osmičku a vložit ji do toho místa, kde mi teď bylo trháno. Nikdy jsem o tom neslyšela, nemáte s tím někdo zkušenosti? Co od toho očekávat, jak se tam zub udrží?
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Ano, je to skvělá a úspěšná metoda, pokud ji lékař často provádí a má s ní zkušenosti. Ideálně ale funguje jen při splnění řady podmínek , které se zjistí vyšetření, zejména retgenový, U nás lékaři tuto techniku provádějí, ale i spousta dalších, není to dnes až tak vzácné.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí