Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Rekonstrukce chrupu - státní nebo soukromá klinika? - Stomatochirurgie - Diskuze

Rekonstrukce chrupu - státní nebo soukromá klinika?

Rekonstrukce chrupu - státní nebo soukromá klinika?

Daniel  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, mám totálně zničený chrup, horní patro kompletně rozpadlé (poze díry s kořeny)
dolní patro stoličky také jen díry s kořeny.
Tento stav jsem docílil vysokou kazivostí a absolutním zanedbáním péče o zuby. Žádného zubaře nemám, takže nevím kde se poradit, hlavně dobře poradit.
Strašně se za tento stav svého chrupu stydím a jsem konečně odhodlaný i přes veškerý strach problém řešit, ale vůbec nevím co mě čeká a kde a jak začít.
Chtěl bych tímto poprosit o radu či nabídku řešení vím, že bez vstupního vyšetření mi toho moc nikdo neřekne ale, mám jít do soukromé kliniky nebo státní, co mě čeká atd.

Děkuji za váš čas

Daniel
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý večer,já měla bohužel zanedbané zuby od doktorů...plomby vypadávaly a nikdo nechtěl nic řešit..až můj nynější pan doktor...co udělá,drží!!!Státní za mne tedy určitě ne,po mých zkušenostech.Zaplatila jsem si,ano,ale tak precizně odvedena práce,to je k nezaplacení..přeji,ať najdete výborného zubaře a nebojte se!!je to taková vizitka člověka,tak se holt investovat něco musí..Pavla.
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dane,mrkněte na Dentální centrum Urbánek Praha 2..,uvidíte více.Já už jinam nikdy!!!Po všech zkušenostech.A to jsem chodila pravidelně na kontroly.Přeji,ať vše dobře dopadne.P.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí