Boulička v čelisti pod zubem

Boulička v čelisti pod zubem

Irena  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, stalo se mi to samé, co popisuje paní Iveta v předešlém příspěvku. Jedná se o bouličku na čelisti pod zubem, který mne trápí od první opravy (po neustálých potížích mi jej musela paní zubařka přeplombovat již dvakrát). Právě mám zub opět odvrtaný, ale drobný otok v okolí dásně a boulička nemizí (zub mám někdy jako "na vodě"...). Můžete mi, prosím, poradit, jak by se měl tento problém řešit? Myslíte, že jsou vhodná atibiotika? Děkuji za Vaši odpověď, Irena E.
(Irena.e@seznam.cz)
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz. K diagnostice vašeho problému je nutné zhodnocení stavu zubu a zhotovení intraorálního rentgenu. Může jít o chronický zánětlivý proces v okolí kořenu tzv. granulom nebo cystogranulom. Terapie případně extrakce zubu se stanoví jen na základě vyšetření.

V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte naší ambulanci přes recepci kliniky GHC tel.XXXXXXXXXXX-8

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Dr.Andrea Král
stomatolog

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí