Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Celková úprava chrupu v narkóze - Stomatochirurgie - Diskuze

Celková úprava chrupu v narkóze

Celková úprava chrupu v narkóze

Britney
Dobrý den, je mi 33 a nechala jsem si zkazit zuby, jelikož mám panickou hrůzu nejen z lékařů, ale především z bolesti, nenavštívila jsem stomatologa již delší dobu. Ráda bych si své zuby dala opět do pořádku, ale přála bych si narkózu. Některé mám ulomené, některé zkažené a nevím, co oprava obnáší, a kolik by to mohlo stát. Předem děkuji za radu či pomoc.
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Dobrý den, mám stejný problém. Také mám panickou hrůzu z lékařů.
fcelickamaja  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den já taky :-)
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Tak to bych ráda věděla, co s tím budeme dělat?!
monika  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den mám také panickou hrůzu ze zubaře,na mích zubech je to bohužel znát,i přes důkladné čištění.Proto žádám pomoc a radu kde by mi v anestezii daly zuby dopořádku.A hlavně také jaká by byla cena takového zákroku.Děkuji za odpověd.
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Ahojky, no jsem ráda, že nejsem sama, ale stále jsem nikde nezjistila, co a jak, za kolik... Měla jsem za to, že se tady najde odborník a poradí, jenže toto jse pouze diskuze, takže co s tím??!!
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Ahoj, v říjnu jdu na zákrok pod narkozou. Cena je kolem 10tisíc. Podívejte se na stránku avdental.cz
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Ahoj, no to je super zpráva, děkuji za adresu, prosím tě, tak ty jdeš na všechny zuby,nebo jen nějak postupně, prosím tě, dej mi info a hlavně mi musíš oznámit průběh atd.
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Ahoj Britney,tak mi dej svůj mail a já ti pošlu bližší info, které mi zaslal doktor, co mi ty zuby bude dělat.

Reakce na Snoozy

Hannele22  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
For Snoozy...mohla bys mi prosím taky poslat info? Hannele22@seznam.cz děkuji:-)
Hannele22  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Já mám ten samý problém.....také jsem si nechala totálně zkazit zuby jen díky strachu. Hodněkrát už jsem se objednala a pak z čekárny zbaběle utekla. Rozhodla jsem se proto, že si nechám operativně udělat výměnu zubů.....Můžete mi prosím někdo poradit? Myslím tím, kde se to provádí, kolik to stojí, atp....Děkuji
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Teď mi poradil Snozzy, jdi na www.advental.cz. Já o tom taky nic moc nevím.

Reakce na Britney

Hannele22  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 3 odpovědí
Teď jsem tam koukala, ale moc moudrá z toho nejsem......Chceš si nechat vyměnit všechny poškozené zuby? Já o tom přemýšlím, ale bylo by jich opravdu hodně. Mám na to vyhrazeno 50.000,-, tak doufám, že se do toho vejdu:-)
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Ahoj Snozzy, můj mail je Britney75@seznam.cz
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
No, tak všichni musíme uznat, že se ty peníze dají využít lépe, ale jsme hold srabi ... já zatím nemám ponětí, kolik by to stálo, záleží, kolik zubů a z jakého materiálu ... atd. Takže se asi sejdem všichni v jedné čekárně ...
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
No nakonec, kam jinam by člověk měl dát peníze, než do zdraví. Když už se tak bojíme. :o)
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Ahoj,
posílám vám mail, který jsem dostala z avdental.cz:

Dobrý den
Díky za Váš zájem.

Možno ošetřit Vás v celkové anestesii samozřejmě lze, ale je to poměrně velká zátěž na Váš organismus. Běžně provádíme zákroky v analgosedaci - jedná se o stav velmi podobný ale prakticky nezatěžující. Jde o stav nabuzeného velmi hlubokého spánku. Na zákrok zapomenete a bude jistě bezbolestný!!! Obavy nechte doma....
Doporučuji vstupní vyšetření kde vyhotovíme přehledný snímek všech zubů a dohodneme přesný plán.
Cena uspání je 3500,-Kč/hodinu a bílá výplň začíná na 900,-Kč.
www.avdental.cz
monika  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
Ahoj, Snoozy snažím se o kontakt na nějakého doktora který dělá tyto operace a nedaří se.Když už někdo odpoví tak bez anestezie.Ty máš zákrok před sebou a tak určitě něco už budeš vědět.Můžeš mi prosímtě poslat náké info.Díky.
Luboš  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Mám hodně špatné zuby jenže jak Sednu do křesla otevřu pusu ondlim tak mně pošlou domů
monika  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
Moc děkuji za váš mail.Na vstupní vyšetření bych se samozřejmě dostavila a přesný plán,snad i s cenou by mi moc pomohl.Jsem z Libereckého kraje a proto mám dotaz,kde se toto vyšetření a poté zákrok provádí.A také jak a kde se mohu objednat.Děkuji za odpověd.
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Ahoj, tak vše se provádí pod analgosedací, což je taková speciální anestezie, tolik nezatěžuje organismus. 10. jdu na ten zákrok, budou mi brát všechny 4 moudráky a uspí mě na 2 hodiny. Hned ten den mě pustí domů.
www.avdental.cz
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
No, tak jasně, že do zdraví a taky do kosmetiky a kadeřníků ...chichi! Já si počkám jak dopadneš a pak se snad i začnu těšit.
Britney  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 8 odpovědí
Držím pěstíííííí
Snoozy
Snoozy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 7 odpovědí
Ahoj, mrkni se na www.avdental.cz. Tam chodím, jsou tam moc milí a hodní. Tel.: +420 244 402 376
+420 774 414 908, mail: info@avdental.cz
margot  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem podobný "případ" jako Britney. Ovšem,mě je 19 a za svůj chrup se opravdu stydím,stydím se otevřít pusu před lidmi:( Od malička mám velkou kazivost zubů.Můj lékař mi zuby doted léčil a zpravoval.Ovšem ted je to rok a půl ,co jsem u něj nebyla.přímo mám strach a je mi hanba.Skoro na všech dolních předních zubech jsem měla výpln před 2 lety,ovšem ta se mi postupně všechna oddrolila-i se sklovinou. takže mám spíše jen takové půlky zubů.Zuby nejdou ani skoro čistit ,protože je to hrozně bolestivé.Na přední zuby nic neukousnu.Jeden "zbytek"zubu se mi už kýve. Už mi došla trpělivost, a nechci mít zkažené mládí mými zuby,tak mě napadlo nechat si pod narkozou zpravit všechny zuby a nejspíš dát implantáty.Chtěla bych znát Váš názor a přibližné rozpětí KČ ,kolik by mě to mohlo stát.Děkuji Monika.
rora  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Celková úprava chrupu v narkóze

Dobrý den, je mi 40 a nechala jsem si zkazit zuby, jelikož mám panickou hrůzu nejen z lékařů, ale především z bolesti, nenavštívila jsem stomatologa již delší dobu. Ráda bych si své zuby dala opět do pořádku, ale přála bych si narkózu a v jaké nemocnici to udělají
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den, slušný stomatolog to s Vámi zvládne i za pomoci léků. Nebo v "narkóze", což poskytujeme a pokud máte pojišťivnu 207 i na tuto, jinak budete muset lecos připlatit. Jinak všechny smlouvy má Všeobecná fakultní nemocnice v Praze.
  • 30 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,

sanaci zubů v celkove anestezii nebo analgosedaci provadi jiz vice klinik. Mohu Vám nabídnout péči na naší klinice Esthesia.

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy
Adresa: Opletalova 1013/59 (1.patro), Praha 1, 110 00
Kontakt na recepci XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXX nebo XXXXXXXXXXXXXXXX
Otevřeno - pondělí až pátek - 8,00 - 20,00 hodin.

Pěkný den,
S pozdravem,
MUDr. Roman Kadlec





Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí