Stomatologické ošetření v Praze bez zdravotního pojištění

Stomatologické ošetření v Praze bez zdravotního pojištění

Elis  |  návštěvník  |  Praha
Potřebuji nutně stomatologic. ošetření, jsem na vysokých dávkách analgetik (bez nich nenapíšu ani tenhle mail :-), nemám čes. zdr. pojištění, mám jen DPP ne HPP, potřebuji poradit, jestli mohu v případě, že už ani analgetika nepomůžou tlumit bolest, někam zajít, kde by mě ošetřili ?
Potřebuji extrakci 1 kořene a 1 zubu.
Nějakou menší hotovost mám, další peníze čekám v průběhu 7-14 dnů.

Bydlím v Praze (ale nejsem z Prahy).


Děkuji předem za pomoc.
MUDr. Anastasia Polunina  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
k ošetření dnes zdravotní pojišťovnu nepotřebujete a vše můžete hradit jako samoplátce. Je zcela běžné, že stomatologická zařízení dnes ani nemají smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Dnes i zítra mám v programu nějaká místečka, tak v případě zájmu se ke mne objednejte a zoubky dáme do pořádku.

Pokud se jedná o jeden kořenový kanálek, tam endodontické ošetření stojí 1700 Kč a pokud se jedná o extrakci, tam je cena u jednokořenového zubu 600 Kč.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí