Trhání bolestivého zubu v těhotenství

Trhání bolestivého zubu v těhotenství

Marcela  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den. Od dubna, kdy jsem otěhotněla mě bolí 6tka dole. Má zubní lékařka mi ji stále léčí, ale nepomáhá to. Domluvily jsme se na vytrhnutí zubů. Má lékařka má strach mi ho vytrhnout, tak mě objednala na Stomatochirurgii ve Vsetíně. Jenže tam mě objednali až na 30.září. To budu začínat 8měsíc těhotenství. budou mi moct zub umrtvit, nebo už by to bylo nebezpečné? Přítelův zubní lékař by mi zub vytrhl, ale nevím, čemu mám dát přednost. Jestli ho vytrhnout teď u praktického stomatologa, nebo počkat až do toho 30.září na stomatochirurgii...
MUDr. Miroslav Havlík  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Olomouc
  • 7 odpovědí
Zdravím Vás, určitě doporučuji zajít ke stomatochirurgovi co nejdříve. Obvolejte si je ve svěm okolí a nenechávejte to až na později. Anestezie by se neměla dostat do krve, přesto se to může stát. Přeji Vám brzké uzdravení.
Hoky  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci se zeptat jak moc je traumatizující trhání zubů v době těhotenství : jsem v 5 měsíci a už rok mi prorůstá nad osmičkou nahoře devátý zub směrem k tváři. Nijak mi zatím nevadí ani netlačí a moje lékařka mi ho chce teď v těhotenství vytrhnout aniž by věděla jak vypadá a jestli není třeba srostlý s vedlejším (rtg je teď vyloučen). Není to teď zbytečná zátěž? Nebude lepší počkat po porodu?
Děkuji za odpověď.
MARUŠKA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
může mi mi zubař ve čtvrtém měsíci těhotenství vytrhnout zub?sedmičku dole vlevo děkuji .
anonym  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den chtela sem se zeptat sem v 12tydnu tehotenstní a mam podstoupit trhaní osmicky.Chtela sem se zeptat jestli to muze nejak miminku ublízit.Muj gynekolog mi radí at počkam se zakrokem ale zub mne bolí čím dal víc.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí