Zápach z úst po vytržení osmičky

Zápach z úst po vytržení osmičky

hrusle  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, pře 5 dny jsem byla na trhání osmičky dole..1 den po zákroku se mi objevil nepříjemný zápach z úst. Má to nějakou souvislost se zákrokem?? Děkuji
MUDr. Miroslav Havlík  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Olomouc
  • 7 odpovědí
Dobrý den, může to souviset se zákrokem. Vyplachujte si ústní vodou , kde je obsah dezinfekčních látek vyšší.(Listerine).
Pavelz  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,prosim vas chci se zeptat je to uz dlouho co chodim jedne zubarce a proste mam rozvrtane zuby,sebrala mi skoro vse hodne lidi od ni uteklo,jsem prosim vas z porican a hledam nekoho kdo by dokazal nejak bezbolestne vytahnout osmicky,ja nevim ani kam a hlavne se uz bojim protoze je to boles zubarka kterou jsme meli tak ta jede nekdy bez injekci,muzete mi prosim napsat nejake zubare treba i z prahy mi to mame kousek,nejake zubare ktere pomuzou a ne rozvrtat pusu.prosim o pomoc specha
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes


Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz.
Dostavte se prosim, na vstupní konzultaci a vyhotoveni rtg snimku. Vše Vám podrobně vysvětlíme a samozřejmě následný zákrok bude proveden pod znecitlivěním. Obavy nechte doma.

S pozdravem MUDr.Aleš Váňa
XXXXXXXXXXXXXXX

Bella Swanova  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Já chodím k zubaři do Liberce a ten jede jen s injekcema nemá rád když to bolí ted mi trhal dva zuby a jsem spokojená kdyžtak se mi ozvěte 606339757
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážený pane,
na klinice GHC Praha pracuje stomatochirurg, který Vám může zuby moudrosti (osmičky) vytrhnout buď v lokální anestezii nebo
analgosedaci. Nejprve se objednejte na tel. XXXXXXXXXXX /8/ na vstupní vyšetření, kde Vám stomatolog zhotoví rentgen a připraví vše potřebné k objednání na chirurgickou extrakci. Nejsme smluvní zařízení zdravotních pojišťoven, pacienti si hradí ošetření přímou platbou.

S pozdravem MUDr. Jana Ugrenovičová
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,
zápach z úst se zákrokem souvisí zcela jistě. Příčin však může být hned několik. Může jít jen o ne zcela dobrou dentální hgienu,která se po zákroku neprovádí zcela dobře, nebo může jít o zbytky potravy napadané do lůžka zubu. Může se také jednat o zápach způsobený zánětem.
Pokud zápach sám nezmizí je třeba určitě vyhledat lékaře.Zcela jistě pomůže vyplachování úst desinfekční vodou s obsahem chlorhexidinu.

S pozdravem

J.Špiller
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Jakub  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den, dnes je to 8 dni po extrakci vsech 4 zubu moudrosti. 4 den po operaci se mi z jedne diry po zubu zacala do ust pritekat neprijemna pachut, ktera zpusobuje rovnez neprijemny zapach z ust. Pri vyndavani stehu mi pani doktorka sdelila ze je to zapricineno tim ze se mi z te rany odplavila krevni srazenina nicmene ranu vyplachla dezinfekci a vycpala ji napustenym cosi s tim ze se to samo postupne uvolni. 2. Den ze vsak neprijemny zapach vratil :-( ptam se tedy jestli si mam dojit opet k zubarce a nebo mam zustat trpelivy a vyplachovat si usta Listerinem.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí