Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolí vytržení osmiček? - Stomatochirurgie - Diskuze

Bolí vytržení osmiček?

Bolí vytržení osmiček?

Kiksha  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den já jsem se chtěla zeptat jestli bolí vytrhávání osmiček je mi teprve 15 a mooc se bojím
MUDr. Miroslav Havlík  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Olomouc
  • 7 odpovědí
Dobrý den, nebojte se - zákrok není bolestivý při podání injekční anestezie, ale každý člověk je jinak vnímavý,proto může zákrok brát jako nepříjemný. Záleží také na stomatologovi, jak Vám spříjemní zákrok.
Maxik25  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den jemě 16 let a zítra ráno mám jít na vytržení zubu moudrosty (8)v pravo dolé měl sem tam kas a pak sem měl jít na plombu což sem šel aš po pul roce ale zub mě celou tu dobu nebolel ani dnes prostě jako by tam nebyl . Paní zubařka mě udělala rengen na snímku je vidět že je trošíčku křivě . Mám hrozně velký strach z toho comě zítra čeká . že to bude bolet mám dostat inekci ale já bych radči uspání nebo aspon při uspání mám ztoho opravdu velky ztrach jak ze zákroku tak že zánětu a že nebudu moct delší dobu jíst opravdu moc se bojím toho comě čeká děkuju za odpověd
MUDr. Marek Baran  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Ostrava
  • 9 odpovědí
Dobrý den, trhání zubů se provádí v místním znecitlivění (injekce proti bolesti), takže v průběhu zákroku necítíte bolest, jen tlak. Po odeznění injekce Vám na případné přetrvávající bolesti bude stačit běžný prášek proti bolesti. Důležité je chlazení - přerušovaně chladit tvář např. pytlíkem zmrzlé zeleniny přes kapesník, případně jíst zmrzlinu bez kousků ořechů či čokolády. MDDr.Irena Menšíková
Elka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den byla jsem na RTG zubů a zjistili mi že mi leží dolní pravá osmička, neni vidět ani z čtvrtky a je zkažená. Leží fakt přímo na zuby, ani trošku nejde ven. Nejhorší je že mi zkřivila moje všechny přední zuby během měsíce. Poslední měsíc furt beru prášky na bolest, protože se snaží protlačit ven. Zajímá mě jak mi to budou vyndavat. Mám ze zubařů strach.Děkuji za odpověd (Posílám přímo moje RTG, jen je oříznuté) Prosím o odpověd na mail : lucie.jancurova@seznam.cz

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí