Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena implantátu - Zubní implantáty – cesta ke krásnému úsměvu - Diskuze

Cena implantátu

Cena implantátu

Radka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolik stoji zubní implantát a kolik se počítá za celý zákrok? Totiž nemám horní zuby už 3 roky. Děkuji Radka
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Je zde prvotní vyšetření před vlastní implantací a to včetně RTG snímků. A při vlastním výkonu anestezie, vlastní cena implantátu (od 18tis Kč a výše). Cena implantátu záleží na typu (dva různé povrchy). Já osobně používám pouze implantáty Straumann, které jsou dle klinických výzkumů ty nejlepší. Tomu odpovídá i cena. Straumann nabízí dva různé povrchy implantátů, které se liší hlavně možností výběru rychlosti tzv. zatížení, tedy, za jak dlouho je možno umístit na implantát korunku. Dále je v některých případech nutno doplnit kost. Cena za tzv. augmentaci se pohybuje od cca 3tis Kč, podle techniky augmentace.
miriamka  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
mám cca 6 let zlatý můstek ve spodní čelisti mezi 4-7 zubem, ale byly mi zjištěny váčky pod 4,5/zůstal jen kořen/ a 7. Můstek tedy bude muset být odstraněn, nemocné zuby vytrhány a jedno z řešení jsou implantáty. Nevím o nich téměř nic, co jsem se dočetla na netu, tak z jejich cen jdu "do kolen". Nepotřebuji nic závratně drahého, jednalo by se pravděpodobně o dva kusy a můstek, na který bych měla své zlato. Byly by případně vhodné i miniimplantáty? Čelist mám zdravou a silnou, s tím by problém nejspíš nebyl. Je mi 46 let. Ráda bych věděla, v jaké cenové relaci bych se tak mohla pohybovat. Byla mi doporučena liberecká klinika.
Děkuji za odpověď. ML Vrchlabí
HU11
HU11  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Vážená paní, najděte si na netu diskuzi p. Šimunka z Hradce Králové. Stačí zadat Zubní implantáty Šimunek a objeví se vám to. Jinak to zlato nebudete potřebovat, protože ta protéza se provádí z jiného materiálu. S přáním pěkného usměvu vás zdraví Milan.
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

u nás stojí implantát 10.000,- Kč. Na rekonstrukci celé horní čelisti jich standardně používáme 6.Na úspěchu celého ošetření se z více jak 90 % podílí ruce implantologa. Značka a typ implantátu hrají zanedbatelnou úlohu.Náhrada na implantátech se pohybuje od 65.000,- Kč v případě celé čelisti.
Bylo by však třeba Vás pro stanovení přesného plánu nejprve vyšetřit.

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí