Dobrý den, byla mi nejdříve vytržení můstku.. Následně,že je...

Dobrý den, byla mi nejdříve vytržení můstku.. Následně,že je...

arna  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, byla mi nejdříve vytržení můstku.. Následně,že je nutné dát tři implantáty, horní patro. Nebyla dána doplňující kost, hojení probíhalo 6 týdnů, a šrouby vylezla.a to v přední i části,při dotazu ,že to tak asi nemá být zubařka sdělila,že náhradou protézy na implantáty překryje. Nedělala rengeny a jen trhala. Našla jsem zubaře v Praze,který dodělával zuby nikoliv keramické ale prozatímní, neboť šrouby nejdou překrýt a má obavy z ústupu a komplikací,bohužel mě tyto implantáty v určitém období neustále bolí a to vždy když mám zánět trojklaného nervů řešení antibiotik, Druhý zubaři mi sdělili že nemusela trhat,jen v dutině byla cysta ,která zlobí , vyjmutí a vyplnění aby nevznikali bolesti a otoky. Tito zubaři bohužel dojížděli až ze Slovenska, který by mě můstek nejen zachránili ale nyní i stálou bolest v místech implantátů, abych vůbec mohla existovat musím si vzít Brufen na bolest který na chvíli bolest otupy a v noci opět vzbudí a přidá se k tomu pak bolest hlavy. Při stížností tak paní doktorka vrátila pouze peníze za neodborné daní implantátů s arogantním jednáním, a dal jí nic nezajímá,nejsem bohužel jediná, která má tyto zkušenosti,paní doktorka je bez pojišťovny a nevystavuje ani fakturu. V Praze mám úžasného mladého zubaře, který mi vše zachraňuje ale na implantátech zatím provizorní sice pevné zuby ale s možností sundání. Bolesti v oblasti implantátů jsou jako když mi je dělala a přišlo to k sobě. Synovi již v Praze a ten o implantátů ani nevěděl, jen mi sdělil akorát jsem vnímal, že to je šitý bolest žádná. Doplněna kost a vše perfektně udělaný a neví ,že by měl implantáty. Já teď vzhůru a bojují z bolestí abych nemusela opět brát prášek na bolest. Pravidelně jezdíme k zubaři ale tyto implantáty jsou nestandardní a já zoufalá z bolestí již je mám 3 rokem nyní se bolest stupňuje. Dentální hygienu a vše postupují je to uvnitř tam kde je implantáty a bolestí hlavně v době zimy a zánětu horních cest dýchacích. Nyní už výplň dutin není možná neboť paní doktorka bez náhradní kosti tam navrtala implantáty,které koukají ven. Chtělo by to zubaře, který by sám posoudil poškození zdraví včetně špatného instalování implantátů a bolestí ještě i po třech letech.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí