Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Implantolog Praha - zkušenosti? - Zubní implantáty – cesta ke krásnému úsměvu - Diskuze

Implantolog Praha - zkušenosti?

Implantolog Praha - zkušenosti?

switch  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, máte někdo prosím zkušenosti s pražskými implantology? Uvažuji o AV Dental v Krči či Dental Office na Pankráci. Nebo byste doporučili jiné pracoviště? Děkuji za rady..
HU11
HU11  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, můžete mi sdělit následující dotaz?? Mám bezzubou horní čelist. Vlevo mám 2 implantáty + a vpravo mi dosadí rovněž 2 implantáty. Přesto se provede přemostění frézovaným třmenem a na tento třmen se nasadí horní hybridní snímatelná náhrada, která bude uchycena pomocí barevných matric. Při zavedení implantátu mi bude, dle výsledkukosti doplněna membrána easy graft. Je tento postup standardní a nebo něčím zvláštní. Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí