Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest po zavedení implantátu - Zubní implantáty - Diskuze

Bolest po zavedení implantátu

Bolest po zavedení implantátu

Anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Co je příčinou bolesti po zavedení implantátu?
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Bolest může být při zavádění – při nedokonalé anestezii. Pozdní potíže může způsobovat probíhající zánět (nedokonalá stomatohygiena, přetížení implantátu).
trulice  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám již několik let zubní implantáty a poslední měsíce mě občas pobolívá dáseň pod nimi...není to nic zlého, ale obtěžuje mě to...nechci si stále brát analgetika...lékař říká, že se zdá vše v pořádku...už mě napadá, jestli jen nejsem citlivá na změnu počasí...je možné, že by implantáty takto zlobily..?
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Může dojít k přechodné bolesti, která odpovídá zavedení implantátu do kosti, tj zákroku na kostních strukturách. Je podobná stavu po vytržení zubu. Větší a trvalejší potíže mohou znamenat zánět v místě aplikace implantátu.
Pavel  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Již před dvěma roky mi byly zavedeny implantáty do kosti u jedničky a dvojky. Půl roku jsem neměl žádné potíže. Až po nasazení čipů a korunek jsem měl bolesti, tlaky, svědivá bolest. Korunky a čipy mi byly vyndány a bolest přestala. Došlo na úpravu dásní (laserem), korunek a po delší době opět korunky s čepy přidělány. Ovšem opět nastaly nepříjemné bolesti- tlaky. Nevím , zda čas to upraví a tlaky vydržet delší dobu(jelikož cca do 14 dnů jsem si nechal korunky s čepy oddělat). Dle lékařů se zánět netvoří, vše je v pořádku. Prosím o radu, zda se to může usadit. (Bylo by škoda tyto zuby nemít, jelikož jsou pevné, nehybné a splňují svůj účel, bohužel až na ty tlaky a též časté slynění.) Děkuji za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí