Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena implantátů za horní čelist a část dolní - Zubní implantáty - Diskuze

Cena implantátů za horní čelist a část dolní

Cena implantátů za horní čelist a část dolní

Sandra 123  |  návštěvník  |  Leeds
Dobrý den chtěla jsem se zeptat už mám delší problém ze zubami chtěla bych si nechat udělat horní celou část i dolní ? Kolik implantátů potřebují ? A jaka by byla celkova cena .
MUDr. Pavel Vlnař  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Plzeň
  • 19 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
v horní čelisti se zpravidla užívá celkem šesti a v dolní čelisti také šesti nebo i čtyř dentálních implantátů. Cena se odvíjí od počtu implantátů s protetikou, ale také třeba připojených a nutných zákroků, nejčastěji v horní čelisti. Cena se pohybuje 2x 135 tis. Kč a je pouze přibližná. S pozdravem Dr. Vlnař
KRILI  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
to je dost drahe co pise mudr. pavel vlnař ,doporucuji docenta romana smuclera,je levnejsi.mam udelane horni i dolni patro.horni 8 implantatu dolni 6 implantatu a je moc sikovny a dela svou praci kvalitne hezky den
mitásek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
  • 3 Likes
Také mám problém se zubama,ale Dr Vlnař je opravdu drahý.K němu teda ne!!!!!

Reakce na mitásek

KRILI  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 5 odpovědí
  • 6 Likes
objednejte se u docenta romana smuclera,najdete si spojeni na internetu.doporucuji ho.

Reakce na mitásek

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Dobrý den, já bych řekla, že cena je orientační a je třeba vyšetření. Cena se může vždy měnit v závislosti na tom, zda je potřeba dělat dostavbu kosti atd...proto také pan doktor píše, že pouze přibližná.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí