Cena komplet nových zubů

Cena komplet nových zubů

machyč  |  návštěvník  |  Seoul City
  • 2 odpovědí
Ctěl jsem se zeptat,na kolik vyjdou komplet nové zuby?
MUDr. Anastasia Polunina  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
to není zcela lehká otázka, záleží na jakém provedení. Pakliže bychom uvažovali o fixaci za pomocí implantátů tak zde je cena za jeden implantát 13 000 Kč a zpravidla se náhrada fixuje na 6 implantátů. Samotná náhrada na implantáty na jednu čelist strojí 75 000 Kč.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
machyč  |  návštěvník  |  Seoul City
  • 2 odpovědí
Dobrý den, děkuji za info. Rozumím tomu správně-6 krát 13000+75000?Díky, Mácha

Reakce na machyč

MUDr. Anastasia Polunina  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
jak říká pan docent, je to skutečně otázka provedení a fixace. Jinak tomu rozumíte správně, avšak jedná se o nejdražší variantu. Kruciální záležitostí je již zmíněná kost do které se zavádí implantáty, pakliže by byl potřeba sinuslifting, neboli doplnění kosti je cena vyšší. Samozřejmě jsem pominula zcela možnost snímatelné náhrady, kde se ceny pohybují kolem 20 000 - 30 000 Kč, ale to je v současné moderní stomatologii poměrně přežitá záležitost.

Samozřejmě kompletní léčebný plán a finanční plán je možné zhotovit po vyšetřeních jako je 3D RTG, kompletní prohlídka a konzultaci.

Dr. Polunina.

Reakce na MUDr. Anastasia Polunina

machyč  |  návštěvník  |  Seoul City
  • 2 odpovědí
Dobrý den, děkuji moc za info, určitě se do budoucna pro něco rozhodnu. S pozdravem, Jan Mácha
JAN HÄMERLE  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
předřašenéne pro lidi v tomto státě.
Radka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda jde i náhrada dát na splátky
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Záleží na situaci- podle typu náhrady je to cca 70-130 000 Kč - záleží na typu náhrady (kompozit, metalokeramika, celokeramika) , eventuelní dostavby kosti.Klíčový je právě dostatek kosti. Seriózně se to dozvíte až z vyšetření.
zgazda66  |  návštěvník  |  New Jersey
  • 1 odpovědí
dekuji...a za jak dlouho se to da zvladnout?

Reakce na zgazda66

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Je to léčba na 3-6 měsíců podle nutnosti dostavovat kost. Pokud je vše optimální, dá se zhotovit můstek hned po implantaci, ale to věc prodraží a nejde to vždy.
Iveta  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Jen se chci zeptat zda by to šlo na splátky?
Martin  |  návštěvník  |  Bayern
  • 2 odpovědí
Dobrý den. Také se zajímám a rád bych znal přibližnnou cenu za komplet celý chrup+ dostavba kostí v místech stoliček, nejspíš . Kolik cca stojí metalokeramika a kolik celokekeramika? Jaký je v tom rozdíl? S jakou částkou mám přibližně počítat? A co další investice na udržování chrupu? Děkuji
Luboš Kvapil  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, chtěl bych poradit o nějaké klinice na opravu mých zubů. Předem děkuji. L. Kvapil.
Luboš Kvapil  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, děkuji za nabídku,ale pocházím z České Lípy, tak bych poprosil, jestli je nějaká klinika poblíž, tak do 50 km. Luboš. Kvapil.

Reakce na Luboš Kvapil

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
V Lípě je spousta kolegů, Liberec kousek a do Lípy jezdím z Prahy na kole (jsem trochu sportovec). Jako prezident ČSK ale nemohu doporučovat, omlouvám se.

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Luboš Kvapil  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji za odpověď,ale v Lípě vím, že nikdo není a tak jsem jen chtěl poradit, kdo by mi udělal kompletně nové implantáty. Pokud to nelze od vás doporučit, tak se nedá nic dělat. L. Kvapil.
Petra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den Pane Doktore,chtěla bych se zeptat,mam celoživotní problém se zuby, a muj životní sen je,smát se od ucha k uchu a bohužel mi to nedovolí.Ale jsem sama s malým,a měla jsem opravdu smůlu na zubaře a to fakt,i svoji vinou samozřejmě i,když nevím jak,dodržovala jsem klasickou hygienu zubů. K věci Pane Doktore existuje nějaká šance, ze bych si nechala udělat zatim aspon přední vrchní náhradu za rozumnou cenu?Prosím o odpověď na muj mail cizkovapet@seznam.cz
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
děkuji za dotaz. Na zhotovení fixní práce na celou čelist pacient hradí částku 13 tis.Kč/cena jednoho implantátu včetně titanové nástavby/ x 8.
8 je minimální množství implantátů. U nás však, pokud to anatomická situace dovolí, jich dostane 10 / 2 jsou zdarma/.
Tím je dána spolehlivá stabilita budoucí fixní práce.
Po třech měsících se dělají otisky na korunky. Jedna metalokeramická korunka VITA/Germany/ stojí 4 tisíce korun.
Pro více informací můžete volat na telefon: +  420 ... Zobrazit číslo 420 603 81 25  Telefon 83
S pozdravem, MUDr. Kotek Zdeněk
Iveta  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den je mi 52 let jsem po chemoterapie a ztratila jsem cely chrup nyní mám náhradu a rada bych si chtěla udělat zuby nove kolik by mě to stálo?

Reakce na Iveta

Iveta  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Jinak jsem z Olomouce ale přijedu kamkoliv Děkuji za odpověď S pozdravem Fischerová
Michal  |  návštěvník  |  Surrey, East and West Sussex
  • 1 odpovědí
Dobry den,P.Doktore jaka bi tedy bila konecna castka cele celisti,mam oto vazny zajem ale ty ceny ,? Prosim o odpoved a predem velice dekuju .
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Mezitím už děláme díky změnám- vyšší kvalita a levnější výroba jen celokeramiku- jak ale postupuje inflace za 7 let je cena za 12-14 zubů a cca. 6 implantátů na cca stopadesát až stosedmdesát tisíc podle typu operace . Pak jsou snímatelné náhrady za čtyřicet až sesmdesát tis. podle typu.
Martin  |  návštěvník  |  Bayern
  • 2 odpovědí
Cena komplet nového chrupu tedy kolem půl milionu?

Reakce na Martin

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Ne 170000 Kč za horní a cca 150000 za dolní je cca 320 000 Kč max za obě čelisti.
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
v naší ordinaci používáme na zhotovení fixní práce komplet nové zuby 6 implantátů - jedna čelist.
V provedení metalokeramických nebo zirkonových korunek je celková cena 150 000,- Kč.
U korunek fasetovaných pacient platí za vše 110 000,- Kč
S pozdravem MUDr.Kotek Zdeněk, Zubní ambulance Kobylí na Moravě
Telefon:  519 ... Zobrazit číslo 519 431 155  Telefon nebo  603 ... Zobrazit číslo 603 81 25 83  Telefon
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
pokud se jedná o celkovou rekonstrukci jedné čelisti pomocí - hybridní protézou, fixovanou pomocí monoimplantátů, pacient hradí 50 000,- Kč.
Pacient dostane 4 monoimplantáty + 1 zdarma, hybridní protézu, která je t.z.v. ,,odlehčená",
s redukovaným patrem, a je upevněna pomocí speciálních matric, nebo individuálního třmene.
S pozdravem MUDr.Kotek Zdeněk, Zubní ambulance Kobylí na Moravě
Telefon:  519 ... Zobrazit číslo 519 431 155  Telefon nebo  603 ... Zobrazit číslo 603 81 25 83  Telefon

Reakce na MUDr. Zdenek Kotek

Misa suszekova  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 17 odpovědí
Kolik musí být nejmíň implantátů v dolní celisti
Anna  |  návštěvník  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Před implantací zubu jsem obešla mnoho pražských klinik a doporučili mi Smile Centrum, kde mi implantovali zub bez augmentace, i když mi to všechny ostatní kliniky doporučovaly, doporučuji jít na nezávislou konzultaci k Dr. Olegu Ridčenkovi od 18500 https://www.smilecentrum.cz/implantaty

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí