Mezera mezi předními zuby

Mezera mezi předními zuby

Eliška
Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Mám docela velkou díru mezi předníma zubama, chtěla jsem se zeptat, jesi se tato vada nějakým způsobem nedá upravit? děkuji za brzkou odpověď. Eliška 17 let
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Bez fotky, resp. studijního modelu, není možno navrhnout jakokoukoliv léčbu. V podstatě připadá v úvahu od té nejméně invazivní až po více invazivní - doplnění kompozitním materiálem, celokeramické fazety, celokeramické korunky.
Eliška 17
A mohla bych se zeptat jak se pohybujou ceny za takovou operaci? dekuji mockrat.
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den Eliško,

první volbou pro Vás by měla být návštěva ortodontisty a pak případně rovnátka.Je to nejšetrnější a nejefektivnější způsob. Pokud by toto z nějakého důvodu nešlo, přistupují jiné možnosti jako uprava tvaru zubů pomocí kompozitního materiálu až po keramické fasety. Tato řešení se pohybují od několika tisíc až po desetitisíce korun.

Pokud byste měla jakýkoliv dotaz, klidně se ozvěte.

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Ivča  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.Trápí mě veliká mezera mezi dolními přednimi zuby.Paní zubařka mi nechala udělat zubní náhradu kde je jeden zub.Plná pusa něčeho a tam jeden zub.Navíc náhrada nesedí a hýbe se ,takže zub je vyvýšen nad ostatní.Není prosím jiné řešení čím mezeru mezi zuby vyplnit? Navíc mezera se čím dál víc zvětšuje. Děkuji za odpověď. Ivana

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí