Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dotaz - Kerathory - řešení nosného zubu implantátem - Zubní implantáty - Diskuze

Dotaz - Kerathory - řešení nosného zubu implantátem

Dotaz - Kerathory - řešení nosného zubu implantátem

Leo  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
mám dotaz ohledně zubní náhrady -(implantáty) Kerathory. Budu muset v nejbližší době řešit problém se zuby (špatný - utržený nosný zub /špičák/ můstku předních zubů spodní čelisti). Můstek mi nedrží a nejde opravit. Plně snímatelnou náhradu bych velice nerad.
Tato snímatelná zubní náhrada je určena ke každodennímu snímaní? Jde mi o to, zda se doporučuje ji vyjímat z úst na noc. A hlavně jak s ústní hygienou? Zda se čistí vždy při vyjmutí a nebo je možné čištění přímo v ústech?
Mám totiž obavu zda se výše uvedená zubní náhrada dá dobře z úst vyndat. (Když by to šlo příliš lehce nemusela by držet při jídle. Když bude držet hodně dobře, může hrozit její poškození při jejím vyndavání.)
Děkuji za odpověď.
S pozdravem Leo
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Myslím, že chcete pln ohodnotnější náhradu chrupu a tu je lepší zhotovit na více zubních iimplantátů. Kerathory jsou stablizací celkové zubní náhrady, ta lépe drží. Jinak je ale vše stejné- vyjímáíní p každém jídle a čištění, večerní hygiena atd.
Leo  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Pane docente děkuji za odpověď. Odpovědí na dotaz úplného "neználka" jste dokázal, že jste nejen velký odborník ve svém oboru, ale máte i velmi lidský přístup. Po Vaší odpovědi budu mít zájem (tak jak jste psal) o plnohodnotnější náhradu zubů a to samozřejmě i za vyšší cenu. Když by tato náhrada z nějakého důvodu nešla zhotovit a šla by zhotovit náhrada "Kerathory, pak bych zvolil Kerathory.
Můj stávající můstek mám provizorně opraven, ale je mi jasné, že nebude funkční dlouho. Musím to včas řešit. Pokusím se pak obrátit na kliniku Asklepion.
Děkuji Leo

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí