Dráždění nervu implantátem

Dráždění nervu implantátem

Zdenka007  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na riziko zubních implantátů-problémy s dutinami a nervovými zakončeními.
Je mi 38 let a mám udělaný implantát na čtyřce v levo nahoře spojený s pětkou(obroušený zub)dvoukorunkou.Od té doby co mi implantolog nasadil korunku(29,11,2012) mám bolesti poloviny hlavy,vycházející z ucha,spánku-v noci bez obtíží.Když si šáhnu na tvář nad implantátem mám elektrizující pocit do rtu.
Pětka mě bolela,tak mi dr.otevřel přes korunku zub a mám ho nyní mrtvý.Bolest hlavy stále neustupuje.Impantolog mi tvrdí,že z jeho strany je vše v pořádku a bolest pochází od něčeho jiného.
Byla jsem všude možně(ORL,Neurologie,fyzioterapie,masáže,zubní,obvodní) a všude se shodují,že bolest pochází od implantátu-nejspíš že se o něj opírá nerv.Je to možné a co stím mohu dělat,mám nějaké odvolání?Děkuji moc Vorlíčková
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobry den,
bolesti ktere popisujete jsou velmi vyjimecne ale mohou skutecne pochazet od implantatu. Je nutne vyloucit vsechny ostatni moznosti napr.obrousena petka,zanet vedlejsich dutin nosnich atd. Potrebujeme vyhotovit rtg snimek, vysetrit kliniky. Je to vsak resitelna komplikace -pokud najdeme a odstranime pricinu. Objednat se muzete na tel. c. XXXXXXXXXXX.
S pozdravem MUDr.Aleš Váňa
XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   15 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí