Hnisání po zavedení implantátů

Hnisání po zavedení implantátů

yk00tux  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Po implantaci dvou implantatu na dolni celisti, jsem otekla na krku tak silne, ze jsem musela byt operovana a hnis byl tyden odvaden zavedenou trubickou. Implantaty byly opet odstraneny, ale do dneska (po 2 mesicich)mam sice slabe, ale stale bolesti v prislusne dasni. Absolutne nevim z jakeho duvodu se otok utvoril a imlantujici lekar svadi veskerou vinu na mou osobu a mam tez "platit". Setkal se jiz nekdo s podobnym pripadem? Budu vdecna za jakoukoliv odpoved. Dekuji!
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,
hnisavý zánět je sice vzácnou, nicméně jedna z možných komplikací takřka jakéhokoliv chirurgického zákroku v dutině ústní-včetně implantace.Těžko lze takto posuzovat okolnosti zákroku, případně Vaší pooperační péči po zákroku. Vždy je však potřeba spolupráce jak pacienta, tak lékaře ke zvládnutí komplikací.2 měsíce po zákroku se ještě dá počítat s nějakou citlivostí v místě vyjmutí implantátů. Pokud však bylo místo zákroku zrevidováno,nebyl-li zasažen alveolární nerv, mělo by se vše vrátit v dohledné době k normálu.

S pozdravem

J.Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí