Riziko nepřijetí implantátů

Riziko nepřijetí implantátů

Míša
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak velké existuje riziko, že se implantát neujme, resp. že ho tělo nepřijme. Jaké je pak v takovém případě možné řešení? Děkuji za odpověď.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Riziko je vždy. je to medicína. Ale spolehlivost je 90-97%. Většinou je možno diagnostikovat, rpoč se odhojil. A ve většině případů se zavede bezplatně nový implantát.
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

to, že by tělo implantáty "přijímalo či nepřijímalo " je jen laická pověra. Jsou-li splněny potřebné podmínky a správný chirurgický postup, implantáty se vhojí vždy !
To, že mají i ti nejzkušenější kolem 2-4 % selhání, je způsobeno tím, že některé případy jsou opravdu extrémně náročné a pravděpodobnost, že se někde v procesu stane nepatrná komplikace je prostě vyšší.
Renomovaní implantologové Vám však v případě vlastního neúspěchu zdarma zavedou implantát nový.Pokud je potřeba tak jinak a třeba i jinam. Nemusíte mít obavu, že by se u Vás ošetření nakonec nepovedlo.


V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat

S pozdravem

MUDr.Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí