Druhy implantátů

Druhy implantátů

Zuzana Prejzová
Dobrý den. Prosím o informaci, jaké druhy implantátů existují.Jedná se o impl. na 1 nahoře.Zub je vyražený a bez kořene.Nyní přeléčeno antibiotiky.Prosím o informace ke kvalitě a k ceně.Synovi je 23 let. Předem díky
NOVODENT Dental Center  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Naše pracoviště používá titanové šroubové implantáty švédské nebo americké provenience podle indikace. Důležité je v jakém stavu je kost po traumatu. Estetický efekt podpoří celokeramická korunka na implantátu. Zub tzv. "na klíč" stojí v tomto provedení 28.000,- Kč Nepočítám ev. nutnou přípravu kosti při nepříznivých podmínkách po úrazu. S pozdravem Dr. Novotný.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Děkui za dotaz. nevím, proč po vytržení byly nasazeny antibiotika, ale to už je teď stejně asi jedno. Pracuji se švýcarskými implantáty Straumann. Jejich cena včetně korunky je cca 28tis, ale záleží na dostatku kosti, zda nebude nutno ji doplnit.
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

implantátů ve světě existují stovky druhů.Mnohem důležitější než značka implantátů jsou spolehlivé a šikovné ruce chirurga.Totiž i s těmi nejdražšími implantáty dokáží nešikovné ruce nadělat paseku.
U nás používáme implantáty Dentis ( XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX ).Jednoduché zavedení takového implantátu s abutmentem ( nástavbou na implantát )a
celokeramická korunka u nás přijde na zhruba 23.000,-Kč.
Důležité je, ověřit si zda Vám implantolog dá na implantát záruku. U nás je standardně 2 roky.


V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat

S pozdravem

MUDr.Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX
Ája  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 5 odpovědí
Dobrý den, čeká mě zavedení 2implantátů a stále mi není jasné, jaký je ten rozdíl v kvalitě?Cena mi byla vyčíslena od 30.000,-Kč do 50.000,-Kč dle použitých implantátů.Mám na výběr od firem NOBEL BIOCARE, ASTRA, STRAUMANN,LASAK, DIO a teď ,který je ten z levnějších a který z dražších implantátů a jaký je tedy, pokud se to dá říci kvalitnější?Je tam takový rozdíl v použitých materiálech, nebo se platí ,,jen,, značka a základ je u všech stejný.Je to pro mě veliký rozdíl v ceně, tak jaký si vybrat, aby byl kvalitní a vydržel a cenově tedy pro mě únosný....Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem Andrea
23.5.2013 01:37

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí