Chybějící šestka dole

Chybějící šestka dole

Zbynek
Dobry den, Zhruba dva mesice zpet jsem si nechal vytrhnout zub, sestku vlevo dole. Byl to mrtvy zub se spatne vyplnenymi kanalky. Kolem korenu se zacaly delat vacky. Zahojilo se to pekne a ted je cas bud na mustek nebo na implantat. Petka je OK, sedmicka plomba. Je mi 31 let. Je lepsi volit v tomto pripade implantat? Dik za radu
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Též přeji dobrý den. Pokud je zde dostatek kostní tkáně, šel bych cestou implantátu. Pokud není nabídka kosti ideální, lze celé zvážit, zda kost doplnit a udělat implantát či zhotovit můstek.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den, Děkujeme za váš dotaz. ráda bych vám doporučila konzultaci 950,-kdy zhodnotíme stav zubů a dle rentgenu stav kosti po zhojení.Dle těchto výsledků vám potom můžeme doporučit implantaci. V případě zájmu kontaktujte prosím naší ordinaci přes recepci na tel:XXXXXXXXXXXXXXX S přáním hezkého dne Mudr.Andrea Král stomatolog-GHC
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

s ohledem na v podstatě neporušené a zdravé okolní zuby určitě implantát. Ten je dnes v takovémto případě braný jako metoda první volby. S případným nedostatkem kosti si dokážeme poradit.
Pokud je situace příznivá, je zavedení implantátu hotovo za 30 minut.

Tedy na Vašem místě bych určitě volil implantát a na něj korunku

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí