Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Hybridní protéza - Zubní implantáty - Diskuze

Hybridní protéza

Hybridní protéza

vladka
prosím Vás měla bych zájem o hybridní protézu,ale nevím který lékař to děla.Zajímá mě kolik by asi stála na horní čelist.Mám 2 měsíce po extrakci,tak kdy bych se mohla objednat.děkuji
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobry den,pokud dobre rozumim Vasemu problemu, v horni celisti Vam jiz zadne zuby nezustaly. V tom pripade jenutno zavest min 2 implantaty a nasledne zhotovit protezu. Vsechny vykony se na nasi klinice provadeji. V horni celisti vsak muze dojit ke komplikacim v pripade nedostatku kosti . Vse je nutno peclive vysetrit. Proto prosim nejdrive kontaktujte recepci pro obednani na vstupni konzltaci. Preji pekny den. MUDr. Martin Miksovsky, GHC Praha, tel. XXXXXXXXXXX/8

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí