Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kam pro implantát? - Zubní implantáty - Diskuze

Kam pro implantát?

Kam pro implantát?

Anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Kam se obrátit, mám-li zájem o zubní implantát?
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Obrátil bych se na erudovaného lékaře, který mi srozumitelně vysvětlí, co se má dělat, jak se to má udělat, proč je postup takový. Kolik to bude stát. Ukáže mi podobné případy a odpoví zcela jasně na všechny moje otázky. Roli pak hraje ekonomická rozvaha.
STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Ke zkušenému implantologovi, který zavedl již několik stovek implantátů. MUDr. M. Ciboch,Praha, XXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Nejlépe na pracoviště, které s implantáty běžně pracuje, a nemusí to být nutně stomatochirurgie. Dnes pracují se zubními implantáty i někteří praktičtí zubní lékaři na velmi vysoké úrovni.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí