Kompletní rekonstrukce chrupu

Kompletní rekonstrukce chrupu

Dana  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobry den man Problem uz pred par lety mi pritel vymlatil skoro vsechny zuby Tal ze mi zbyly vicemene jen koreny ktere se mi postupne ulomuji a mam v horni i spodni dasni zanet ktery se mi rozsiruje.Jelikoz zde je velky problem se zaregistrovat u zubare tak se chci zeptat zda bych se mohla objednat v nejake nemocnici i bez sveho zubare a po pripade kolik me to bude stat dekuji Dana
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den,
registrace nemá žádný smysl. Prostě si najděte lékaře, kterému důvěřujete a podle svých finančních možností. Nemocnice jsou spíše určeny na první pomoc- například zuby "vytrhat" ale co dál? Pokud Vás zuby bolí má povinnost |Vám pomoci každý lékař a pojiš'TOvna mu výkony proplatí i když třeba nemá smlouvu.Rekonstrukce chrupu může být "zadamo" celkovou náhradou nebo až cca 150 tis. Kč při pevném můstku na implantáty z keramiky.
doc.Šmucler
Dana  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobry den nejdrive vam chci podekovat za radu , a pokud mam panicky strach ze zubare lze pozadat lekare ktery mi poskytne prvni pomoc pri bolesti o narkozu nebo neco takoveho dekuji Dana

Reakce na Dana

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Při první pomoci nebude na celkou anestezii nic připraveno, to je plánovaný výkon a má jiný režim...

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Dana  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobry den děkuji za radu a mam dotaz mohu se objednat v Praze v nemocnici na trhání pod narkózou bez doporuceni když nemam zubare a kolik by to stalo dekuji Dana
skalda  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Zajimalo by me jak je to s tim proplacenim. Plati asi jen u amalganove plomby ze?
Dana  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Daniela

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí