Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kompletní výměna zubů - Zubní implantáty - Diskuze

Kompletní výměna zubů

Kompletní výměna zubů

Tomáš
Dobrý den, je mi teprve 27 let. Přesto mám již téměř všechny zuby špatné. Zubní hygienu dělám poctivě a pravidelně, přesto mám i 2 nové kazy měsíčně, na zubech se mi objevují bílé drsné skvrnky, kraje zubů se mi lámou... Plomby mám už i zboků :( Nevím, co mám za divné zuby. Moje zubařka má ze mne již skoro migrénu :) Můj zdravotní stav je jinak naprosto výborný. Nikdy jsem nekouřil, nepiji alkohol... Zajímalo by mne, jakým způsobem by u mne byla možná kompletní výměna všech zubů. Předem děkuji za odpovědi.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
To se těžko řeší na dálku. Pro zpevnění zubů kromě fluoridů, jsou inleje (v laboratoři vyrobené plomby) či korunky. Ale kompletní výměna zubů jako například u starých penumetik ve stomatologii neexistuje. Je zde možnosti náhrady zubů i implantáty.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí