Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Příčina lámání zubů - Zubní implantáty - Diskuze

Příčina lámání zubů

Příčina lámání zubů

Petr
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká může být příčina toho, že se mi asi rok lámou zuby. Např. jsem kousl do obyč. chleba a upadl mi kus stoličky. Také mi krvácí dásně, používám Lacalut.Dále mi byla zjištěna leukocytoza a aritmie na srdci. Může to mít něco společného s tímto zubním problémem? Děkuji..je mi 32 let.
MUDr. Jitka Kovářová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 1 odpovědí
Dobrý den pane Petře, „ lámavost zubů“ může způsobit kaz, který pod výplní vytvoří volný prostor a nad ním výplň praskne. Pastu Lacalut já ani dentální hygienistka u nás v centru nedoporučujeme. Je lepší pravidelné pečlivé odstaňování zubního povlaku, který je příčinou zánětu dásní i krvácivosti. Jaká je u Vás souvislost s celkovým onemocněním, je možné určit až po vyšetření u zubního lékaře.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí