Miniimplantáty na horní celkovou protézu

Miniimplantáty na horní celkovou protézu

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
rozhoduji se o zákroku - zavedení miniimplantátů na horní čelist - mám celkovou protézu, které velmi špatně drží - i po různých úpravách v laboratoři a lepení fixačním krémem. Potřebuji informacií, kde by mi tento zákrok v Praze provedli.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Tak já jsem tuto metodu do ČR zavedl a stále ji provádíme, ale do horní čelisti dnes už dáváme přednost klasickým implantátům- cena není ani v ceně ani v proceduře, ale vydrží déle. Kost je v hodní čelisti totiž měkčí. Existuje spousta léčebných metod a je třeba věc probrat, jaké jsou Vaše preference atd. Klidně se ke mně objednejte na konzultaci.
Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Vážený pane doktore, děkuji Vám za Vaši odpověď. Víte, moc se mi nechce do klasických implantátů, je to už přece jenom větší operativní zákrok, podle toho, co jsem si přečetla. Takže by mi vyhovovaly ty mini, myslela jsem, že to není problém i na horní protézu. Pravděpodobně se k Vám ale na tu konzultaci objednám, abych to lépe pochopila a případně se rozhodla. Bohužel i cena u mě hraje svoji roli.
S pozdravem Zdeňka Jirásková
MDDr., Mgr. Martin Janega  |  Premium member  |  Stomatologie  |  České Budějovice, Prachatice
  • 12 odpovědí
  • 9 Likes
Miniimplantáty jsou dočasné řešení. Dejte přednost klasickým implantátům a ověřenému implantologickému centru.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí