Možnost zubních implantátů na pojišťovnu

Možnost zubních implantátů na pojišťovnu

Mimi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Chtela bych se zeptat, zda se nejakym zpusobem resit financni situace lidi co potrebuji nove zubni implantaty a bohuzel nemaji tolik penez aby si to mohli dovolit?
peggysek65  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Bohužel podle mě žádná pojišťovna nepřispívá na zubní implantáty.To si musí hradit každý sám.Aspoň já si to musela hradit vše úplně sama a malá částka to rozhodně nebyla.
MDDr. Ahmad Amin AboSaleh DDS. MSc.  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 4 odpovědí
Dobrý den, mnohé kliniky (i ta naše :)) poskytují v těchto případech možnost financování. Tzn., že máme smlouvu se subjekty, které poskytují různé typy úvěrů právě na zubní implantáty. Je jasné, že ne každý si může tento zákrok sám dovolit neboť je finančně i časově náročný. Každopádně výsledky jistě stojí za to :) v případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonu XXXXXXXXXXX.
PS: máme kliniku kousek od Náchoda, ale v dubnu otevíráme novou zubní kliniku AJNA Dental Clinic se specializací právě na implantologii v centru Ostravy. Přeji hezký den!
Mimi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Rada bych si vzala úver na zuby ale jsem bohužel v insolvenci tak jak to tedy mám řešit děkuji
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Zubní implantáty se v současné době považují za nadstandard.Pojišťovna hradí anestezii.Jedná se řádově o stokoruny. Náklady na realizaci zákroku se při součtu materiálů: implantát,titanová nástavba,náhrada kosti/augmentační materiál/,membrány,šití,časová náročnost zákroku, se vždy pohybují řádově od tisíců,do desetitisíců.Při rekonstrukci obou čelistí výrazně převyšují statisícovou částku. Přestože se každý lékař snaží o maximální dostupnost zákroku,musí především zabezpečit spolehlivost výrobku, a těžko může ,,zasuplovat" ekonomické možnosti pacienta. Každému je třeba
t.z.v. ,,ušít" protetickou náhradu ,,na míru", funkčně spolehlivou, zlepšit kvalitu života pacienta.
Mimi  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Když bohužel nemám takovou hotovost a jsem v insolvenci jak to mám jinak řešit dekuji

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí