Inlay můstek

Inlay můstek

Tom
dobrý den,chci se zeptat,dvojku nahoře mám pryč i s kořenem,lékař mi nabídl můstek-klasický.Zajímal by mě ale i inlay můstek aby mi nemusel tak moc brousit okolní zuby.Co vy na to? Díky.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,děkujeme za Váš dotaz.Domnívám se,že nevhodnější způsob nahrazení Vaší dvojky, by byl implantát, který by Vám zavedl náš stomatochirurg.Implantát stojí 35 000,-Kč a korunka na impl. stojí 15 000,-Kč. Do okolních zubů by se nezasahovalo.Nejvhodnější je nejdříve vstupní konzultace u stomatologa, který zjistí přesný problém a navrhne nejvhodnější řešení. S pozdravem za Kliniku GHC Hana Procházková.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Implantát je jistě řešení. Ale pokud by byly příznivé artikulační poměry, je zde možnost inlejového můstku.
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

inlayový můstek je jistě variantou. Trvanlivost takovéhoto řešení však není příliš dlouhá. Řešení je považováno pouze jako dlouhodobé provizorium.
Pokud by to situace umožnovala, zcela určitě bych doporučoval řešení pomocí implantátu.Jedná se o nejvíce šetrné řešení vůči okolním zubům.A jde také o velmi trvanlivé řešení.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí