Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti zubu pod můstkem - Zubní implantáty - Diskuze

Bolesti zubu pod můstkem

Bolesti zubu pod můstkem

Anna
Dobrý večer,mám můstek asi 1/2 roku na 3 a 6 vpravo nahoře,Začal mě bolet zub 3 pod můstkem. Umrtvili mi ho.Pár dní nato jsem musela vyhledat pohotovost,pro nesnesitelnou bolest,kde mi ho otevřeli. Za dva dny jsem šla opět k lékaři,jen mi to vypláchla a řekla,že mám přijít za týden,že mi to zaplní. Jenomže mě to stále bolí a bolí to i když si sáhnu jazykem na můstek. Poradte prosím co mám dělat? Děkuji
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobré ráno,Pravděpodobně se jednalo o to, že kanálek nebyl v celé své délce ošetřený. Pravděpodobně na špičce kořene zůstala ještě "živá" část a to následně způsobuje citlivost. Řešení je důkladné vyčištění kanálku a hlavně neponechání jeho vchodu nekrytého alespoň provizorní výplní.
Anna
Děkuji za odpověd.Bohižel zub pod můstkem je stále otevřený,a bolavý. Občas mi v tom tepe. Ztratila jsem důvěru k lékařce, ale nevím jestli je možno přejít k jinému stomatologovi,s tímto problémem? Díky moc.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí