Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Náhrada kosti-co obnáší? - Zubní implantáty - Diskuze

Náhrada kosti-co obnáší?

Náhrada kosti-co obnáší?

dejnicka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den,po vysetreni u lekare mi bylo sdeleno, ze budu potrebovat zubni implantat na horni 4,na ktere mi drzi zacatek mustku.Bylo mi navrzeno bud implantat 4 a na to zpet mustek, nebo implantat 4,5 a korunku.Po vysetreni a 3D RTG mi lekar oznamil, ze nemam dostatecne kosti a ta musi byt nahrazena.Co to znamena a jake metody se provadeji,a co to vse obnasi. Je to obvykle,ze se musi kost nahrazovat nebo pridavat pred zavedenim imlantatu?dekuji
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
v této lokalitě, kterou popisujete je normálni, že se kost doplńovat musí. Jedná se o standartní implantologický zákrok. Komplikace mohou být - lehký otok, citlivost. Vaš lékař Vám jistě vše vysvětlí v rámci zákroku.

dejnicka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobry den,mohl byste mi prosim vysvetlit co se pouziva jako nahrada kosti pred implantatem,jake jsou moznosti a hojici doba.Kde bych mela na takovy zakrot jit v Praze,jiste jsou specialni kliniky na zakroky jako tento.Dekuji

Reakce na dejnicka

MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
k nahradě kosti se použivají speciálně upravené materiály. Je jich celá řada určených k augmentacim tzn.zvětšení objemu kostní tkáně. Nebojte se jsou to bezpečné preparáty používané např. i v ortopedii.
Naše stomatologické centrum používá např. Bio-oss či Dexabone.
S pozdravem MUDr.Váňa Aleš

Jana Hauzerová  |  Moderátor
  • 5 odpovědí
Příspěvek uživatele olga vymazán z důvodu porušení registračních pravidel tohoto portálu(link).

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí