Náhrada stávajícího čepu a korunky

Náhrada stávajícího čepu a korunky

Lucie R.  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na výměnu čepu (kovový litý) a korunky (celokeramika), zda lze tento čep odstranit a nahradit za jiný, který bude působit přirozeně.Např. sklo-kompozitní čep a korunku celokeramika? Tento čep mi nehezky zabarvil dáseň. Lze toto zabarvení odstranit?
Pokud je to možné, jaký je nejkratší termín zhotovení této práce? A přibližná cena? Děkuji s pozdravem Rapačová
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,
kovový čep lze ve většině případů odstranit a nahradit za esteticky více vyhovující. Záleží na stavu kořene Vašeho zubu a délce kovového čepu. Vše se posoudí podle rentgenu. Sklo-kompositní čepy jsou běžně používané a reakce na ně bývají bez problémů. Cenové rozmezí je poměrně široké v závislosti na cenách jednotlivých stomatologických pracovišť a konkrétních použitých materiálech. Počítáme-li nový čep + keramickou korunku, otisky + provizorium, cena se pohybuje cca 10 000 - 20 000 Kč; doba zhotovení - přibližně 7 - 10 dní.

GHC clinic

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí