Nová horní čelist

Nová horní čelist

Jan  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, moje horní zuby jsou ve velmi špatném stavu a rád bych si tedy nechal udělat implantát do horní čelisti - kolik to asi zabere času? Včetně vytržení, vyšetření - peníze mám připravené, jen abych věděl na kolik dní si mám vzít v práci dovolenou. JL
PŠTROSSOVA Medical Centrum  |  Basic member  |  Praha
  • 31 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den, Jane,
pokud se týká extrakce, tak obykle si pacienti berou 2-3dny dovolené, aby byli v klidném domácím prostředí, kde si mohou kontinuálně chladit ex.ránu -zevně ledovým obkladem i vně např. zmrzlinou. Jsou případy, kdy se mohou dostavit i vyšší teploty, ale jsou i pacienti, kteří jdou další den normálně do práce bez větších obtíží. Implantaci lze provádět po 4 měsících- v horní čelisti nebo po 3měsících - v dolní čelisti. Po tomto zákroku je hojení a potřeba odpočinkového režimu podobně jako u extrakce.
S pozdravem Dr. Růžička

STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
V naší společnosti nejdříve připravíme provizorní náhradu, kterou nasazujeme ihned po extrakcí zubů. Dle kvality a kvantity kosti implantujeme v rozmezí 6týdnů až 4 měsíců, dle rozsahu a počtu implantátů se definitivní náhrada zhotovuje od 4 do 9 měsíců. V té době může mít pacient provizorní fixní! náhrady. Více podrobností mohu sdělit po vyšetření.
Za Stomat spol.sr.o. Dr. Ciboch odborný a statutární zástupce akreditovaného pracoviště.
(XXXXXXXXXXXXX)
Jan  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
tak tato alternativa se mi zdá lepší, nějak jsem si nedokázal představit, že bych běhal čtyři měsíce bez předních zubů.

Rozhodně promyslím tuto možnost.

Reakce na Jan

EDC  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den Jane,
European Dental Center představuje unikátní techniku zubních implantátů Švýcarského odborníka,
která umožňuje celková protetická a implantologická řešení pro pacienty s velkými parodontálními problémy a nízkou úrovní kosti. Kompletní a rychlá operace i nasazení protetiky je možné během 2-4 dnů v Praze.
Přejeme hezky den
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den pane Jan, z Vaší otázky není jasné, kolik zubů je dobrých, jestli jsou všechny na extrakci a pak vznikne bezzubá čelist. Od toho se odvíjí plán rekonstrukce a ekonomická rozvaha. Do bezzubé čelisti je potřeba fixovat 6-8 implantátů. Cena jednoho, včetně titanové nástavby je 12 tisíc Kč. Fixní můstek na bezzubou čelist obsahuje zhruba 12 zubů. Cena jednoho je pak 1,5 až 3 tisíce Kč, podle typu korunky. Za tři měsíce po implantaci se dá protetika zhotovit. V tomto mezičase pak i provizorní snímací náhrada. Zákrok je bezbolestný a výrazně Vám zlepší kvalitu života.
Pro více informací můžete volat na telefon:  603 ... Zobrazit číslo 603 81 25 83  Telefon
MUDr.Zdeněk Kotek, Kobylí

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí