Nové zuby v co nejkratší době, hotovost mám

Nové zuby v co nejkratší době, hotovost mám

Va3v  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,

je možné v česku nechat si udělat podle přání pacienta zuby najednou bez oprav? tvz. - udělat americký úsměv třeba do měsíce, max 3? Uvažuji totiž o Turecku, tam to je maximálně na 14 dní ve formě dovolené a podstatně levnější.

Zde jsem byl už u několika zubařů, všude mě ignorují říkají mi, že zuby zde neničí, ale opravují, že ať si najdu někoho jiného, ale to se mi nedaří. Je sice hezké že zachraňují zuby, ale jakým stylem se opravuje v CZ, tak je to na roční dekády, hromadu peněz a nejde vidět absolutně skoro žádný výsledek po půl roce (můj příklad).

Myslím tím že mám velmi špatné zuby a chtěl bych si nechat vše na mé přání vytrhat - problémové zuby (ignorovat zuby co jdou zachránit - kanálky atd.), nechat jen to co nebude rizikové a nebo absolutně jednoduché na opravu, dodělat implantáty a nasadit náhrady (doufám že to správně píšu :)

Ideálně pod narkozou, hodně vydržím, ale vždy u toho dost trpím a psychicky mi to nedělá dobře, myslím že jsem přecitlivělý a často mi nepomáhá lokální anestetika.

Byl jsem naposledy u paní zubařky a ta mi nedokázala říct finální cenu, odhadem 300 až 500 tisíc, proto jsem hledal internetové články a našel Turecko, kde se dá dočíst na internetu, že kompletní zuby se tam dělají od 130 do max 300 tisíc korun. Jezdí tam plno sportovců. Bohužel se tam zatím trochu bojím, kvůli zdravý a teď cestování covid.

Mám u sebe dostačující hotovost, rád si připlatím za české doktory, ale potřebuji slyšet, že to nebude trvat několik měsíců a úplně neznámé ceny.

Taky bych byl rád, když už takový zákrok, aby se klidně vše dalo pryč a měl jsem zuby pěkně bílé :)

Rád bych se tímto k někomu objednal a samozřejmě platil vše v hotovosti a klidně předem. Nejlépe severní Čechy, pak středočeský a západní kraj.

Přikládám rok starý Rentgen, docela se to změnilo, i když si zuby čistím, ale jsou už dlouho načaté, někde mám hotové kanálky..

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Václav

Související recenze a zkušenosti

Zubní implantáty - Související videa

Doktor ve Vašem okolí