Ošetření v narkóze

Ošetření v narkóze

Anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Je možné zavedení implantátu v celkové narkóze?
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Výkon – zavedení implantátů se provádí rutinně zcela spolehlivě a bezbolestně v účinné svodné a lokální anestezii (tak jako při extrakci zubu). Výkon trvá asi 17 minut. Přesto ale existují lidé, kteří mají neovladatelnou fobii ze stomatologa. Určitě se v takovém případě dá provést zavedení implantátu po dohodě s anesteziologem v celkové narkóze.
STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Ano, je to možné, provádíme běžně. MUDr. M. Ciboch, XXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Ano, je to možné. Ale většinou není potřeba a vystačí se s místním znecitlivěním. Při celkové narkóze je nutná spolupráce s anesteziologem.
IBC Cosmetic Dentistry s.r.o.  |  Basic member  |  Brno
  • 1 odpovědí
Zavedení implantátu v celkové narkóze je samozřejmě možné, dle našeho názoru však vzhledem k povaze výkonu zbytečné.
S pozdravem
dr.Petr Louda
beruska  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den jsem z Tabora a rada bych vedela jestli je tu pobliz nejaky stomatolog ktery by me ochotne vysetril a popride mi opravil zuby pod narkozou??dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí