Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Implantát se hýbe - Zubní implantáty - Diskuze

Implantát se hýbe

Implantát se hýbe

lada  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den chcem sa spytat po zavedeni implantatu do celuste je mozne ze sa jeden z nych trosku hybe?? ma tu niekdo podobne skusenosti,dakujem za skoru odpoved
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, nemělo by se to stávat. Hlavně jako pacient by jste měla dostat informaci o tom, že nemáte nejen dotyčný implantát po určitou dobu zatěžovat, ale též že němáte Vy, jako pacient zkoušet, zda je implantát pevný. Ale rozhodně o tom informujte lékaře, který implantát zaváděl.
lada  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
dekuji za odpoved,dnes se tak stalo a muj lekar mi povedal ze je to normalne kym sa zraste s kostou,a ties ze tu stranu nemam zatazovat,a chytat si to.Ale ja som si isty ze tyzden po zavadzani implantatou sa ani jeden z nych nehybal do vcerajska,tak len dufam ze to bude ok. S pozdravom lada

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí