Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Znalecký posudek - Zubní implantáty - Diskuze

Znalecký posudek

Znalecký posudek

Julie
Dobrý den, můj zubní lékař mi udělal inlejový můstek,který nedopadl úspěšně,dáseň v okoli umělého zubu pořád krvacela a bolela. Při tom můj doktor tvrdí, že to je"perfektně uděláná práce". Šla jsem k jinému zubaři XY a ten mi samozřejmě umělý zub sundal a uvedl, že se to vše musí předělat. Posílala jsem snímky a stížnost na stomatologickou komoru a bylo mi řečeno, že znalecký posudek bez disciplinárního řízení není možné udělat... soudit se se zubařem nechci...Existuje jiná možnost, jak získat peníze zpět??? stalo to 10tis, můj zubař chybu neuznává a nový zubař mi to zadarmo neuděla... Také byl by někdo ochoten napsat mi znalecký posudek za poplatek po zaslání snímku??? Děkuji a s pozdravem, Julie - julisaip@seznam.cz
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Bohžel posudek Vám nikdo po telefonu neudělá. Je potřeba i vyšetření v ústech. Krom jiného pokud je původnípráce pryč z úst, nenechá se to posoudit zpětně. Částečně, pokud máte RTG snímky s původní prací. Zpět by Vám je měl vrátit lékař na základě čestnosti, slušnosti a gentleman jednání. Pokud neupsějete, je zde jenomstížnots či případně soud, ale musí být zhotoven znalecký posudek.
Julie
Vážený MUDr. Kittlere, děkuji za odpověď. Nový zubař XY mi odstranil jen umělý zub z toho inlejového můstku, původní inlejové plomby na sousedních zubech zůstali a také 4 zub byl zaplombovaný inlejem špatně, kvůli čemu tam vznikl váček a zub odumírá... zachránit zničený zub mám jít 7/7.Dáseň pod umělým zubem hnila kvůli nevhodnému umístění umělého zubu, takže ten zub umělý zub se musel sundat. Existuje nějaká možnost, že byste za poplatek znalecký posudek udělal Vy do 7/7, dokud není sundaná původní inlej ze sousedních zubů a špatná práce je vidět?RTG snímky se špatným můstkem ještě mám. Děkuji a zdravím! J.s.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den! Tak to je situace napůl rozdělaná. Ale z toho se nechají vyvodit závěry a najít případné chyby, pokud tam jsou. Ale Já bohužel zatím nejsem znalec. Je to v procesu a záleží na rozhodnutí soudu, který znalce jmenuje.
Julie
děkuji, pane doktore, tak přece k soudu budu muset... :( zkusim slušně požádat svého doktora o návrat peněž, 10tis. se přece na cestě neválí... děkuji a hezký den!j.s.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí