Postup po implantaci vhojovacích válečků

Postup po implantaci vhojovacích válečků

lm2209  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den
potřebuji poradit.Jsem po implantaci celé horní čelisti (6 impl.), minulý týden mi doktor dal do dásně vhojovací válečky, přes ně nosím snímatelnou protézu.Bylo mi doporučeno vše udržovat v maximální čistotě,což se snažím dodržovat.
Mohl by mi někdo vysvětlit co mě dál čeká ? Na internetu není mnoho informací, nebo jsme je nenašla.Pokud jsou jsou kusé. Vím,že mi budou dělány otisky, na internetu jsem se dočetla,že místo těch válečků co tam nyní mám mi tam kvůli otiskům budou dány otiskovací válečky. Ptám se zda tato výměna válečků je bolestivá,zda se také umrtvuje dáse%n jako při vkládání těch vhojovacích .Dále mne zajímá zda už pak budu dále bez válečků nebo mi je tam dá zpět ...Omlouvám se je-li dotaz nepřehledný, pro lékaře jistě úsměvný,ale nezbývá mi než se zeptat.Nemohu to nikde dopátrat a ráda bych věděla,co mne čeká. Děkuji moc za odpověď.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí