Předkus v horní čelisti

Předkus v horní čelisti

Blanka
Dobry den chtěla jsem se zeptat mám předkus a mezeru v horni čelisti je mi 19 let a chtela bych to řešit chyrurgicky chtela bych vedet kolik zakrok tak priblizne stoji a ktery doktor se na to specializuje dekuji předem
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
V tomto případě je nejlépe oslovit orthodontistu, který musí navrhnout konrétní řešení Vám šité na míru a to podle Vaší vady. Poté ve spolupráci s obličejovým chirurgem se provede případně operace a následně budete jistě v péči opět orthodontisty.
vcelkamaja  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Ahoj Blani,chtěla jsem se zeptat mám podobný problém a tys to tu psala už před dvěma lety,nechala sis to už udělat? Zajímalo by mě jaké to je a jaká je asi cena. díky
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

to není tak jednoduché. Relativně jednodušší případy se dají řešit pouze pomocí rovnátek. Ty složitější je třeba opravdu řešit chirurgicky,ale toto lze rozhodnout až po důkladném vyšetření ortodontistou a případně čelistním chirurgem.Jedním z nejzkušenějších čelistních chirurgů v tomto oboru je MUDr. René Foltán.

Pokud byste měl jakýkoliv dotaz, klidně se ozvěte.

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí