Problém s Korejským implantátem

Problém s Korejským implantátem

Giorgi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, mam Korejsky zubni implantat ktery mne delaly v zahranici. Nosim uz dva roky , vsechno bylo vporadku, pred tydnem se zacala korunka hybat, nahoru dolu a z prava do leva. V praze byl jsem do zubni ordinace a nemohli natahnout korunku kvuly tomu ze nemaji klic na tento model. Znacka se jmenuje SNUCONE. Volal jsem doktorovy ktery delal implantat, rikal ze obcas se uvolni korunka.
Chtel jsem zeptat jestly muzete doporucit nejakou ordinaci kde delaj nebo maji skusenosti s korejskymy implantaty. doktor take rikal ze system je podobny nemeckemu SCHUTZ, pre maji podobni klice. Predem dekuji
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Podle mně je jen povolený šroubek uvnitř korunky. Kvůli Vám jsem se i snažil si stáhnout jejich návody, ale popis šroubováku jsme nenašel. Ale Korejci obvykle mají obyčejné imbusy, aby se je mohl opravit kdokoli kdekoli , obvykle o průměru 1,2 nebo 1,25. Děláme korejské implantáty Dentis a když se to dělá pořádně, tyhle závady na rozdíl od jiných systémů nemáme...Zda by to šlo připevnit tímto imbusem, který máme my profesionálně a jinak také skoro každý chlap doma, nevím...
Giorgi  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den, podle mne take je povoleny sroub . Rad bych sel nekomu ze skusenosti kto rozumi abadmantum a korunkam nez zacnu hledat imbuse. dekuji za odpoved a za vas cas.

Reakce na Giorgi

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 68 Likes
Stačí se spojit s námi (Asklepion), nebo přímo se mnou přes e-mail, což umí tenhle portál, nebo přes náš web XXXXXXXXXXXXXXXX. Tyhle opravy nikdo nedělá rád, ale pomůžeme Vám, nenecháme Vás s problémem.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

3 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí