Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní implantáty-ne v Asklepionu - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní implantáty-ne v Asklepionu

Zubní implantáty-ne v Asklepionu

michaela
Dobrý den, nemám žádný dotaz, jen takovou malou radu pro ty kdo uvažují o zubních implantátech. Obloukem se vyhněte Asklepionu.Nejde jen o zkušenost mou, ale i několika známých.
Milena
Nejedná se jenom a Asklepion, jsou i jiná zařízení, kde nejsou schopni vám ani udělat rozpočet a pokud zjistí, že nemáte v kapse půl milionu, slušně se s vámi rozloučí. (i nepříliš slušně)
bea
Nevím, o jaké zkušenosti s Asklepionem se jedná. Jsou alespoň slušní a nabídnou vám možnost půjčky, což všude není - naopak, když sami řeknete, že se vezmete půjčku, lékař vám sdělí, že jste v podstatě nezodpovědní, že si chcete něco takového vzít, i když implantáty jsou pro někoho nutnost a pro dalšího třeba otázka zdraví. Úmyslně neuvádím jméno zařízení, setkala jsem se s tím u jednoho lékaře a jsem přesvědčená, že jeden člověk nepředstavuje celek.
Arizona  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji moc panu docentu Smuclerovi za profesionální, lidský laskavý přístup. ING. Helena Brehovska
michaela
Neměla jsem na mysli finanční stránku, ale kvalitu. Po čtvrt roce od "vsazení" implantátů už jsem byla třikrát na opravě. A určitě nejsem jediná. Ale jak se to mohlo stát, když se jedná o špičkové estetické centrum v Evropě, kde pracují lékaři vyškolení na předních zahraničních klinikách...?
Anna  |  návštěvník  |  Praha
  • 7 odpovědí
  • 1 Like
Před implantací zubu jsem obešla mnoho pražských klinik a doporučili mi Smile Centrum, kde mi implantovali zub bez augmentace, i když mi to všechny ostatní kliniky doporučovaly, doporučuji jít na nezávislou konzultaci k Mudr. Oleg Ridchenko.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí