Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Trhání osmiček v narkóze - Zubní implantáty - Diskuze

Trhání osmiček v narkóze

Trhání osmiček v narkóze

petra
Dobrý večer,měla bych dotaz.Zda-li je možné celkové uspaní na vytržení 2zubů a opravy 3zubů.Jelikož se hodně bojím bolesti,byla bych raději uspána a měla to rychleji za sebou.Děkuji
MUDr. Roman Vozka  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 4 odpovědí
Dobrý den, určitě by to nebyl problém. V celkové anestézii tyto zákroky provádíme.V případě zájmu nás kontaktujte.
Marie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Mam panickou hruzu ze zubaru od doby kdy my byl zub trhan bez umrtveni na pohotovosti kolik stoji uspani a vytrzeni asi peti zubu chci pak protetu.Marie
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Ano, je to možné a často tyto zákroky provádíme právě v celkové anestezii. PEM
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobry den, kombinace zakroku je samozrejme mozna. Daleko setrnejsi nez celkova anestezie, kdy je clovek napojen ana pristroje, ktere zajistuji jeho zakladni zivotni funkce je tzv analgosedace, kdy pacient pri zakroku opravdu spi,zadnou bolest neciti, na vykon si nasledne nepamatuje a vsechny zakladni funkce organismu zajistuje sam. Behem vykonu je samozrejme pritomen anasteziolog a po vykonu se dospava na specializovanem pokoji stejne jako po celkove anestezii. Pridte vyzkouset, je to zazitek... Preji pekny den. MUDr. Martin Miksovsky, GHC Praha
Dormic  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,chtěl bych se zeptat,jestli je možnost vyhovět pacientovy(..mě)k celkové narkoze při extrakci pěti zubů???Jsem objednán na stomatochirurgii v Lbc,ale ostych mi nedovolil se zeptat přímo.Mám strach,opravdový strach z trhání zubů(...hodně špatná zkušenost s trháním zubů)!!!Popřípadě,kolik se za toto platí,pokud se platí???Své chyby ohledně mých zubů již nenapravím,ale rád bych se vyvaroval toho,že na zákrok díky mému opravdu obrovskému strachu,nedorazííím....
Přeji hezký den a předem moc dííky za případnou odpověd.Díky a nashle...
Romiska  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám velký problém se zubama,mám parodontozu,už mě hodně bolí zuby,nevydržím den bez léků proti bolesti,ale hrozně se bojím zubaře.Chtěla jsem se zeptat jestli by šel u Vás udělat zákrok pod narkozou a zuby mi vytrhat a udělat poté nové?Hned bych se k vám ráda objednala pokud by to šlo a začala svou situaci řešit.Děkuji

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí