Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Záruka na keramické korunky půl roku? - Zubní implantáty - Diskuze

Záruka na keramické korunky půl roku?

Záruka na keramické korunky půl roku?

bobeš  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Prosím o odpověď, zubní lékařka tvrdí, ža mám záruku na keramické korunky půl roku..Je to možné? měla jsem za to, že záruka je 2 roky.děkuji
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Problém záruky ve stomatologii je ošemetný. Na něoc by jste měla mít doživotní záruku napři na správně zaplněné kanálky či např. že zub který byl vytržený, nezůstaly zde zbytky kořenů nebo na přesnost korunky. Ale že kořen zubu praskne, na to se ani záruka vztahovat nemůže. je to něco jako prasklé světlo u nového auta. Ikdyž je v garanci, záruka na prasklou žárovku není. Já dávám gentlemanskou záruku minimálně 2 roky. I po té době vše posuzuji individuálně a to vždy, abychom se s pacientem dohodli. Co se prosím s korunkou stalo?
bobeš  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, korunka praskla..Při nasazení jsem cítila, že mi při skusu ,,něco překáží,, bylo mi řečeno, že si zvyknu..Na druhý den korunka praskla..Bylo mi řečeno, že asi v noci skřípu zubama a že bych potřebovala léky od psychiatra, abych neskřípala zuby..Prostě podle mě neprofesionální přístup..Jsem poučena, příště vyhledám odbornější paracoviště, např.Vás.děkuji mockrát za Váš čas Frašová
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Právě na to by se měla vztahovat garance. Kromě jiného korunka by měla sednout bez další větší úpravy. Z ordinace by měl pacient odcházet s tím, že vše je O:K a bne že si zvykne.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí