Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zavedení zubních implantátů po vytržení zubu - Zubní implantáty - Diskuze

Zavedení zubních implantátů po vytržení zubu

Zavedení zubních implantátů po vytržení zubu

Lenka56  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, za jak dlouhou dobu po vytržení zubů je možné zavést implantáty a následně nasadit můstek. Děkuji za odpověď.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
V ideálním případě v den vytržení je hotovo i s můstkem. Ale může to trvat i měsíce. Záleží na situaci a ta se zjistí při vyšetření.
Docent Šmucler
MDDr., Mgr. Martin Janega  |  Premium member  |  Stomatologie  |  České Budějovice, Prachatice
  • 12 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý večer.
Rozlišujeme implantaci odloženou tj cca po 6ti měsících , časnou cca po 6 ti týdnech a okamžitou tzn. hned po vytržení zubu. Čím časnější implantace ,tím větší pravděpodobnost komplikací. Obecně se vyplatí dobu hojení neuspěchat.
Dr.M.Janega

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí