Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zkažené zuby a strach ze zubaře - Zubní implantáty - Diskuze

Zkažené zuby a strach ze zubaře

Zkažené zuby a strach ze zubaře

porcelain  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den, mam problem ktery me opravdu velice trapi a stydim se za nej. Mam opravdu dost osklive zuby, krome kraliciho predkusu mam take zuby ve vazne spatnem stavu. Zuby si cistim ale mam je zkazene. Problem je v tom, ze mam dva roky neuveritelnou fobii jit k zubari. Naposledy jsem zubare pokousala, brecela a nedokazala otevrit pusu a jen pomysleni na zubare me opravdu desi. Ale chtela bych mit pekne zuby a moje zuby je to, co me na sobe oprvdu nejvic trapi. Je mi 19, a v nejskych stolickach uz mam vylozene jen dirky, cerne diry a zbyvaji jen skorapky. Ve prednim zubu mam take kaz. Alr nevim co mam delat s tim strachem. Zkousela jsem to, ale vazne to nejde prekonat. Chci se zeptat, je mozne si nechat zpravit zuby za uspani? Dokonce ani prez injekci si na zuby uz nechci nechat sahnout. Oprvdu jsem z toho zoufala a jedine pristupne reseni pro me je asi jen tak uspat me
VeraJir  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den, nedávno jsem četla, že je vhodné při horších potížích nahradit zuby implantáty: https://vse-na-4.eu/zkazene-zuby/ A myslím, že zrovna v této ordinaci dělají zákroky i pod narkózou.. Co si o tom myslíte? Možná by to pomohlo, jak s opravdu velmi zkaženými zuby bojovat.
dan  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Jo tyhle problémy jsem měl taky, protože mě všechny kartáčky draly. Koupil jsem si na www.mident.cz ultra jemný kartáček a o dost se mi to zlepšilo.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí